קונים ומשדרגים

הכי חם בעולם האופנה והלייף סטייל

ספק אינטרנט ITC – כל הסיבות שלכם לבחור בספק המבוקש בשוק

באיזה ספק אינטרנט כדאי לכם לבחור? זו לא תמיד שאלה קלה, מאחר שיש לא מעט ספקים כאלה לבחור מהם. הרשו לנו להציג את ITC – למקרה שלא שמעתם על חברה זו עדיין. במאמר הבא, נסביר מדוע כדאי לכם לבחור דווקא בחברה זו.

לפשט את העניינים – הכול מספק אחד

בין אם אתם עסקים שמעוניינים בחיבור לאינטרנט או משתמשים פרטיים, מדובר בספק שמציע עבורכם פתרון מצוין. בין אם דרוש לכם רק החיבור הבסיסי או אולי שירותי עזר משלימים, חבילה כזו או אחרת – בתור ספק itc הוא ספק מוביל, אשר מציע כל זאת ועוד. יותר מכך, החברה מציעה שני שירותי חיבור בו זמנית: שירותי ספק תשתית (לחיבור מהמיקום שלכם, דרך התשתיות, אל ספק האינטרנט) וגם שירותי ספק אינטרנט (Internet Service Provider – חיבור מספק התשתית לרשת האינטרנט עצמה).

תמיכה מקצועית

תמיכה טכנית היא אלמנט חשוב ביותר בשרות של חיבור לרשת האינטרנט. זאת, במיוחד עבור עסקים, אך גם עבור משתמשי אינטרנט פרטיים. חברת  itcמציעה ללקוחותיה תמיכה טכנית אשר זמינה ברציפות – 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. ניתן לפנות לחברה לקבלת תמיכה טכנית טלפונית או דרך מילוי טופס פניה, אשר זמין באתר החברה.

ITC מעסיקה אנשי מקצוע מנוסים בתחום הרישות, שהם בעלי רקע בתקשורת מארגונים גדולים וחברות תקשורת מקומיות שונות.

ספק אינטרנט ITC - כל הסיבות שלכם לבחור בספק המבוקש בשוק

לא רק אינטרנט

ITC מציעה את כל הדרוש עבור חיבור לאינטרנט, אבל למעשה, היא מציעה יותר מכך. למרות העובדה כיitc  ספק אינטרנט בולט, אשר מתמחה בתחום זה, ניתן למצוא אצלה גם

  • IPVPN- Virtual Private Network היא רשת פרטית וירטואלית מאובטחת. מה זה אומר? התקשורת שלכם על גבי רשת האינטרנט ניתנת לציטוט ולמעקב בדרכים שונות. מובן, שאנשים פרטיים לא יהיו מעוניינים שפרטיותם תיפגע עקב כך. בעסקים, עשויות להיות לכך השלכות נוספות, דוגמת היבטי ריגול עסקי ופרטיות לקוחות. אז מה הפתרון? יש דרכים שונות בכדי להתגבר על כך, כאשר אחת הדרכים החשובות ביותר היא רשת VPN. זו היא מעין רשת מיוחדת שמוקמת על גבי החיבור הרגיל שלכם, בצורה קלה ומהירה מבחינתכם. אתם ממשיכים לתקשר כרגיל, אך הפעם יש לכם הגנה מיוחדת.
  • שירות סינון תכנים – שרות סינון התכנים אנטי ספאם iGuard, מאפשר למנוע גישה לתכנים ולאתרים מסוכנים ברשת האינטרנט. בהקשר פרטי, יכולת זו מכונה בשם "בקרת הורים", אך היא עשויה להיות שימושית גם עבור עסקים. את כללי סינון התכנים תוכלו להגדיר בעצמכם. כמו כן, את השרות עצמו תוכלו לנסות למשך חודש בחינם. אגב, הוא אינו דורש התקנה של תוכנה אצלכם.
  • סיוע להקמת רשת אלחוטית – עבור עסקים, ITC מציעה גם סיוע בהקמה איכותית של רשת אלחוטית. זאת, החל משלב התכנון ועד התמיכה בשימוש השוטף. רשת כזו, שימושית גם עבור עובדי העסק עצמו וגם עבור לקוחות אשר מבקרים בו.
  • שרות כתובת IP קבועה – באמצעות שרות נוסף, של כתובת IP סטאטית (קבועה), תוכלו לעשות מגוון דברים. חובבי משחקי מחשב עשויים להזדקק לתכונה זו. מי שמפעיל מצלמות אבטחה, יוכל לעשות זאת בעזרת כתובת כזו מרחוק. שימושים אפשריים נוספים לכתובת IPקבועה, כוללים למשל שיתוף מדפסת רשת, קביעת כתובת IP אחת לאוסף של שרתים ברשת וכן הוספת נתב לרשת.

לסיכום

השורה התחתונה פשוטה: כאשר אתם ניגשים לבחירת ספק אינטרנט, כדאי לכם לכל הפחות לקחת בחשבון את ITC.

נגישות