קונים ומשדרגים

הכי חם בעולם האופנה והלייף סטייל

פתרונות אחסון נעליים DIY: כך תכינו בעצמכם ארונות נעליים יפהפיים!

פתרון אחסון נעליים הפכו בשנים האחרונות לאחד הנושאים המדוברים ביותר בעולם עיצוב הפנים, וזאת בשל היכולת לעצב באופן עצמאי ארון נעליים יפהפייה בהתאמה אישית. גם אם אין לכם ניסיון קודם, עם הידע והכלים הנכונים גם אתם יכולים לחסוך לא מעט כסף וליצור בעצמכם ארון נעליים מעוצב. כיצד תוכלו לעשות זאת? להלן מספר דרכים:

חידוש ארון קיים

אם יש לכם ארון נעליים קיים, ניתן בהחלט לחדש אותו באמצעות שיוף מחדש ולאחר מכן צביעה באמצעות צבע ייעודי לעץ או מתכת – בהתאם לחומר הגלם ממנו עשוי הארון שלכם. שימו לב כי שיוף של הרהיט צריך להתבצע בצורה עדינה ולא אגרסיבית וכי הצביעה מתבצעת בשלושה סבבים  לפחות. ברחבי הרשת ניתן לראות מאות סרטונים של עשה זאת בעצמך מהם ניתן ללמוד טכניקות שונות, כל זאת מתוך מטרה ליצור ארון נעליים מעוצב בהתאם לטעמכם אשר מקבל חיים חדשים – גם לאחר שנים של שימוש.

קופסאות נעליים

דרך נהדרת לאחסן ולארגן את הנעליים יכולה להתבצע באמצעות שימוש בקופסאות. בחנויות לכלי בית ניתן לבצע רכישה של קופסאות בצבע חום, ולהדביק עליהן טפטים או לצבוע בספריי. שימו לב כי אתם בוחרים בקופסאות גדולות שיכולות להכיל גם נעליים כמו למשל מגפיים.

פתרונות אחסון נעליים DIY: כך תכינו בעצמכם ארונות נעליים יפהפיים!

שדרוג קופסאות נעליים קיימות

שומרים את קופסאות הנעליים? במקום לזרוק אותן או להשאיר אותן כפי שהן, אפשר ואף רצוי לצבוע אותן באמצעות ספריי יעודי. מדובר בטכניקה קלה שכל אחד יכול לבצע עם מוצרים שכבר יש בבית, וללא ניסיון קודם.

קופסאות שקופות

במקום להשאיר את הנעליים בתוך קופסאות שקופות, הדביקו על גבי הקופסה מדבקות מעוצבות אותן ניתן לרכוש בחנויות מתמחות. בנוסף, הוסיפו מדבקה בצבע בולט כמו ורוד או צהוב ועליה כתבו את הדגם של הפריט, כאשר לשדרוג אפשר להדפיס את התמונה של הנעל (במידה ומדובר במותג מוכר) ולהדביק על גבי הקופסה. בכך, תוכלו גם לארגן את ארון הנעליים בצורה מסודרת אבל גם בהתאמה אישית, כפי שניתן להבחין בעמודי האינסטגרם של מובילות דעת קהל.

לסיכום, היכולת לעצב בעצמכם את קופסאות הנעלים באמצעות חידוש של ריהוט קיים או קופסאות מהווה הזדמנות מעולה לחיסכון כספי משמעותי. אם זו הפעם הראשונה שלכם, מומלץ להסתכל במדריכים מקוונים באינטרנט וכן בפלטפורמות כמו יוטיוב, כל זאת מתוך מטרה ליצור ארון נעליים מעוצב וטרנדי שמשתלב בצורה מושלמת עם העיצוב של החדר. כל מה שצריך הוא תעוזה, דימיון וציוד מתאים ויש לכם את היכולת ליצור מערך שבמסגרתו יהיה לכם ארון נעליים בהתאמה אישית שגם יעשה סדר בעיניים אבל גם יצור מראה חזותי יפהפייה.

נגישות