קונים ומשדרגים

הכי חם בעולם האופנה והלייף סטייל

תריסים חשמליים: כל היתרונות שישדרגו לכם את הבית!

אם אתם שוקלים להחליף את התריסים בבית לתריסים חשמליים, המאמר הזה מיועד עבורכם. מה זה תריס חשמלי ומה היתרונות שלו? כל התשובות לפניכם.

מה זה תריס חשמלי?

תריס חשמלי הוא תריס גלילה שנפתח באמצעות מנוע ייעודי שמותקן בתוך הקיר, בסמוך אליו. השליטה על הפתיחה והסגירה של התריס מתבצעת באמצעות מפסק ייעודי שמותקן על הקיר, או באמצעות בקר חכם שיודע לתקשר גם עם אפליקציה בטלפון ומאפשר שליטה מרחוק. כיום בבנייה החדשה כמעט ולא מתקינים תריסי גלילה ידניים, כך שסביר להניח שאם תיכנסו לפרויקט חדש תגלו שהסטנדרט הוא תריסים חשמליים לרוב. בתוך כך, תריס חשמלי מציע מגוון של אפשרויות מתקדמות וחכמות, עליהן נדבר מיד בהמשך המאמר.

מה היתרונות בהתקנת תריס חשמלי?

שליטה בכמות האור

באמצעות התריס החשמלי אתם יכולים לשלוט בצורה מושלמת על כמות האור שנכנסת פנימה לתוך הבית. לאור העובדה שמאוד נוח לשלוט על הפתיחה והסגירה של התריס, אתם תוכלו לתפעל אותו בקלות בהתאם לכמות האור ולזווית של קרני השמש. לדוגמא, אם התריס שלכם פונה לצד מזרח ובשעות הצוהריים נכנס לכם יותר מידי אור לחדר ומחמם אותו, תוכלו בקלות להפיג את התריס באמצעות המפסק.

ניתן לשלב במערכת בית חכם

אם יש לכם מערכת בית חכם או שאתם מעוניינים להתקין כזו בעתיד, התריסים החשמליים יוכלו להשתלב בה בקלות. באמצעות המערכת הזו תוכלו לשלוט על הפתיחה של התריס החשמלי מכל מקום, אפילו באמצעות אפליקציה לטלפון החכם. בנוסף, תוכלו להגדיר שעות פתיחה וסגירה של התריסים בבית שלכם, זה מאוד נוח. כך אתם הופכים את השימוש לנוח גם עבור הילדים שלכם שיוכלו לשלוט על הפתיחה והסגירה בקלות ומכל מקום שבו הם נמצאים.

 

 

משתלם לטווח רחוק

נכון, התקנה של תריס חשמלי בבית זה לא עסק זול, במיוחד אם אתם מחליפים את כל התריסים בבית. עם זאת, חשוב לציין שמדובר בהשקעה לטווח ארוך, במיוחד אם אתם משקיעים במנוע איכותי לתריס החשמלי. כשאנחנו אומרים מנוע איכותי אנחנו מתכוונים למנוע תוצרת איטליה. בהזדמנות זו חשוב לציין שאנחנו ממליצים לכם להימנע מהתקנה של מנוע תוצרת סין, אלה מנועים לא איכותיים שלא מחזיקים מעמד לאורך זמן.

משדרג את העיצוב של הבית

במיוחד אם יש לכם תריסים ישנים מעץ שמתחילים להתפורר, אתם צריכים לשקול התקנה של תריס חשמלי. מדובר בתריס שנראה טוב בבסיסו וכמובן שתוכלו לשלב וילונות יפים שישדרגו עוד יותר את המראה שלו. אגב, יש תריסים במגוון צבעים, תוכלו להתקין שלבים בצבע כחול, לבן או כל צבע אחר שאתם רואים לנכון מבחינה עיצובית.

חיסכון בחשמל

לכמות האור שנכנסת לבית שלכם יש השפעה ישירה על חשבון החשמל. לדוגמא, אם נכנס יותר מידי אור והבית הופך לחם מידי, סביר להניח שתצטרכו לצנן אותו באמצעות שימוש במזגן. כאן בדיוק נכנס לתמונה התריס החשמלי, תוכלו לשלוט עליו בקלות ולהגיף את התריס כך שפחות אור ייכנס הביתה ויהיה לכם פחות חם. אמנם אין נתונים רשמיים בנושא, אך בהערכה גסה נוכל לומר כי התקנת תריס חשמלי מוזילה את חשבון החשמל השנתי בכמה אחוזים בודדים, שזה לא מעט כמובן.

לסיכום

אין ספק שיש לא מעט יתרונות בהתקנת תריסים חשמליים בבית. אתם תוכלו לשלוט בקלות על כמות האור הנכנסת ולחסוך לא מעט כסף בחשבון החשמל שלכם. עם זאת, מומלץ להתקין תריס חשמלי עם מנוע איטלקי איכותי שיחזיק לכם מעמד לאורך שנים.

נגישות