קונים ומשדרגים

הכי חם בעולם האופנה והלייף סטייל

מחפשים ביטוח מותאם אישית? חברת ביטוח בטאץ' תמצא אותו עבורכם!

תחום הביטוחים הפרטיים ממזמן נהייה נחלת הכלל, כאשר יש ביטוחים שהם חובה ויש ביטוחים שהם רק בגדר המלצה. עם זאת, אנשים למדו שביטוח פרטי אינו מותרות, אלא מדובר בהוצאה מזערית שמגנה מפני הוצאות בלתי אפשריות. מכאן שלצד ביטוח חובה לרכב ולצד ביטוח מבנה שהמשכנתא מחייבת, גם רבים מבררים לגבי ביטוח תכולה, ביטוח בריאות וכדומה. עם זאת, לצד הנכונות להיתמך בשלל ביטוחים, קיים קושי למצוא את ההצעה הטובה ביותר. מזדהים? הגיע הזמן להבין שכיום באמצעות חברת ביטוח בטאץ' הבחירה הרבה יותר מדויקת ופשוטה!

הגיע הזמן להכיר פתרון!

כידוע, יש לא מעט חברות ביטוח ובמקביל לא מעט הצעות רלוונטיות עבור כל נישה. מכאן שרבים שחשוב להם להימנע מהוצאה מיותרת מדי חודש, מוצאים את עצמם באחד משני המצבים הבאים: או שהם דוחים את המשימה לסגור ביטוח, או שהם משקיעים בכך זמן רב. מכאן שאם לא מתלהבים להשתייך לאחת משתי הקבוצות, הגיע הזמן להבין שישנה אופציה נוספת ואידאלית – חברת טאץ' ביטוח. כיצד אם כן החברה מייצרת את ההבדל – מעניקה פתרון אידאלי עבור השוואות ושלל בדיקות? פשוט מאוד, מדובר בחברה שמתווכת בין הצרכים שלכם לבין שלל חברות ביטוח מובילות!

 

 

כל הסיבות לסגור ביטוח דרך חברת טאץ'

  • החברה חסרת אינטרסים לסגור ביטוח דרך חברה מסוימת.
  • פועלת בשיטת "סוכן אובייקטיבי".
  • החברה מציעה ניסיון עשיר בתחום – פועלת משנת 1995.
  • מציעה תהליך מקוון, יעיל ומהיר, כך שבתוך שעה ניתן לסגור הצעה שווה.
  • חתמי ביטוח מקצועיים מסייעים למקד את הבחירה, כך שהביטוח שמוצע מותאם למגוון דרישות ייחודיות.
  • חברת טאץ' ביטוח מציעה עשרות סוגים של ביטוחים, כולל פוליסות ייחודיות שלא ניתן למצוא בכל מקום.
  • עובדת עם החברות המובילות בתחום.
  • ברגע האמת חברת טאץ' ביטוח מסייעת להשיג את מלוא הפיצויים שמגיעים כחוק – אפס בירוקרטיה לצד 100% נוחות.
  • שקיפות ואמינות מורגשים לאורך כל התהליך.
  • ממש בימים אלו מוקם אתר חדש שמשדרג את סך ההתנהלות.

תנו למישהו אחר לערוך עבורכם השוואה!

אם אי פעם בחרתם ביטוח באופן אישי, נראה שנתקלתם באפשרות להגדיל את גובה הפוליסה החודשית על חשבון ביטול דמי השתתפות עצמית, שהציעו לכם מגוון כיסויים משלימים, שנדרשה בחלק מהמקרים תקופת הכשרה, שחברות ביטוח מסוימות העניקו הנחה בגין הגיל שלכם וכדומה. מכאן שמתחיל להצטייר שכלל לא פשוט לערוך השוואה מושכלת כאשר מדובר ברכישת ביטוח, ועל כן כה יעיל להעביר את המושכות לגוף מקצועי שניתן לשקול על האמינות ועל שיקול הדעת שלו – כה יעיל להעביר את המושכות לחברת ביטוח בטאץ'!

כל שעליכם לעשות!

עתה כאשר ברור עד כמה החיים פשוטים, נעבור לציין מה בכול זאת נדרשים לעשות כאשר עומדים לרכוש ביטוח, כי יש דברים שתלויים אך ורק בכם. ובכן עתה כאשר יודעים שמעמד הבחירה פשוט להפליא, מקצועי כנדרש ואמין כרצוי, רק נותר לבצע את שלושת המהלכים הבאים: להבין איזה ביטוח נחוץ, לבחון האם יש ביטוח קיים שמבקשים להטיב את התנאים שלו, ולהכין רשימה של דגשים רלוונטיים ואישיים מבחינת סוג הביטוח שעומד על הפרק. מה עוד רצוי להבין? שכיום ההיצע הגדול בתחום הביטוחים משחק לטובתכם, אך על מנת לנצל זאת בצורה הטובה ביותר, יש צורך באיש מקצוע שילווה את התהליך כראוי, ממש כמו חתמי הביטוח מבית טאץ' ביטוח. מה עתה? מקבלים החלטה מתי מפנים כמה דקות כדי לסגור פינה מאוד חשובה – בהצלחה!

נגישות