קונים ומשדרגים

הכי חם בעולם האופנה והלייף סטייל

אזרחות פורטוגלית, צרפתית או אוסטרית: מהם היתרונות של דרכון אירופאי?

קבלת אזרחות אירופית הפכה לאחד מהנושאים המדוברים ביותר בשנים האחרונות, לא מעט בזכות העובדה כי דרכון אירופאי בעבור אזרח ישראלי מהווה פתח לשלל הזדמנויות, החל מתחום התעסוקה ועד רווחה אישית. אם גם אתם מתעניינים בתחום ויכולים לקבל את הדרכון בהתאם לתנאי הזכאות, להלן מספר יתרונות אשר הופכים את הדרכון הזה לדרכון נחשק מאוד. מוכנים? בואו נתחיל.

כניסה חופשית לארה"ב ואוסטרליה ללא צורך בהנפקה של ויזה

אחד מהיתרונות הבולטים של דרכון אירופי נובע בין היתר בשל היכולת להיעזר לו, לטובת כניסה לארה"ב כמו אוסטרליה ללא צורך בהנפקה של ויזה. למעשה, דרכון של מדינה כמו פורטוגל או כל מדינה אחרת באירופה מהווה דרך מצוינת לקצר תהליכים ולהימנע מתהליך בירוקרטי ארוך, וזאת בשל כניסה של מדינות רבות באיחוד להסכם ייחודי אל מול ארה"ב המאפשרת לאזרחים להיכנס לארה"ב למטרות של חופשה או עסקים, ללא צורך בוויזה.

עבודה חופשית באירופה

הרצון לפתוח דף חדש מעבר לים אינו מתייחס רק לאיכות החיים, אלא גם ליכולת להוביל ליצירה של מענה תעסוקתי המגיע לידי ביטוי בזכות קבלת דרכון אירופאי. בעבור אזרחי אירופה יש אפשרות לעבוד בכל מדינות האיחוד האירופי באופן חוקי, וזאת ללא צורך בהנפקה של אישור מיוחד מטעם המעסיק, כפי שמתרחש במידה ולמשל אזרח ישראלי מבקש לעבוד בחברה או בעסק באירופה. כאשר לוקחים בחשבון את הנושא של איזון בית עבודה המזוהה עם מדינות רבות ברחבי היבשת, אין ספק כי מדובר בהזדמנות מעולה לפתוח צוהר לעבר שפע של הזדמנויות בתחום הקריירה.

השקעות בתחום הנדל"ן

כידוע, שוק הנדל"ן בישראל שובר שיאים שלילים של מחירים מה שמוביל לא פעם למחשבות מחודשות לגבי אפיקי השקעה. בעבור ישראלים אשר מחזיקים באזרחות אירופית יש את האפשרות לבצע השקעות נדל"ן במדינות רבות ברחבי היבשת, בעלות כספית אטרקטיבית הכוללת לא רק הון נמוך באופן יחסי אלא גם ליווי בנקאי מלא. כאשר לוקחים בחשבון את התשואות היציבות, אין ספק כי מדובר ביתרון משמעותי בעבור בעלי עסקים ומשקיעים שרוצים להרחיב את תיק ההשקעות, כחלק מניצול של הדרכון הזה.

 

 

חיי רווחה

אירופה זוכה ליציבות שלטונית לצד שימת דגש על חיי רווחה המגיעים לידי ביטוי בשירותי בריאות מעולים, לצד שירותים לאזרח אשר הופכים את מדינות האיחוד למקומות מבוקשים מאוד למגורים, בין אם לתקופה קצרה ובין אם מדובר בתקופה ארוכה יותר. האספקט הסוציאלי כמו גם הדאגה לאזרחים היא זו שהופכת את הדרכון האירופי לנחשק מאוד.

איך אפשר להוציא דרכון אירופי?

על מנת להוציא דרכון ממדינה אירופית צריך לקחת בחשבון כי מדובר בהליך בירוקרטי לא פשוט, בייחוד על רקע העובדה כי כל מדינה קובעת בעצמה מי זכאי להגיש בקשה להגשת בקשה לקבלת דרכון, לצד תנאים כמו  למשל ידיעת השפה. על כן, רצוי ליצור קשר עם עורך דין המתמחה בתחום ההגירה במדינה הספציפית, כל זאת מתוך מטרה להוביל ליצירה של תהליך אשר מאפשר לכם לקבל את ההזדמנות להנפיק את הדרכון ובהתאם לכך לנצל את היתרונות אותם ציינו בסקירה הזו.

לסיכום

קבלת דרכון אירופי מהווה הזדמנות מצוינת בעבור ישראלים לנצל את ההטבות, החל ממעבר חופשי בין מדינות האיחוד ועד כניסה לארה"ב או אוסטרליה ללא צורך בהנפקה של ויזה. לאור הביקוש הגבוה, רצוי להתחיל בהליך כבר עכשיו, ובהתאם לכך להוביל ליצירה של מענה המגיע לידי ביטוי בקבלת דרכון אירופי שבו תוכלו  להיעזר לטובת הצרכים שלכם.

נגישות