קונים ומשדרגים

הכי חם בעולם האופנה והלייף סטייל

טופ 4: 4 חנויות הטבע הכי מומלצות

המודעות הגוברת לאורח חיים בריא המתבסס על פתרונות וטיפולים טבעיים הביאה לכך שחנויות הטבע בארץ פורחות. הביקוש מצד הצרכנים הוא עצום ובזכות מספר החנויות שהולך וגדל, בחנויות טבע תוכלו למצוא את כל המוצרים הנכונים לשדרוג אורח החיים הנוכחי שלנו וליצירת מעטפת הגנה טבעית תומכת לגוף ולנפש. אבל כשיש מבחר כזה גדול של חנויות, איך תדעו אילו מהן הכי טובות? אז הכנו עבורכם סקירה של ארבע חנויות הטבע המומלצות ביותר עם מוצרים איכותיים ומחירים נוחים, וכן, לכולן יש אתר קניות לנוחיותכם.

טבע בריא

טבע בריא היא חנות טבע תל אביבית שנוסדה ב-2009 עם אתר קניות עשיר במוצרי בריאות וקוסמטיקה טבעיים, תוספי תזונה, תוספים לספורטאים. מרגע הקמתה, מטרת החברה הייתה ועודנה להעניק ללקוחותיה את מוצרי הטבע הבריאים ביותר עם המגוון הרחב והמשובח ביותר בתחום של המותגים הכי חזקים, ישראליים ובינלאומיים. מה שמיוחד באתר של טבע בריא הוא שהוא לא רק מציע אלפי מוצרים לרכישה אלא תוכלו למצוא בחנות הטבע גם נותן לכם מידע חשוב מאוד באמצעות מגזין בריאות עתיר ידע עם כתבות שכתבו מומחים בתחום. הכתבות מספקות מידע מעמיק ומקיף מאוד בכל הנוגע למוצרי בריאות טבעיים. מלבד המגזין החשוב של החברה, היא גם מציעה משלוחים מהירים לכל מקום בארץ. המוניטין שלה נבנה על מקצועיות חסרת פשרות יחד עם הקפדה על עקרונות מרכזיים שמנחים אותה: שקיפות, איכות, אמינות ושירות.

ניצת הדובדבן

רשת חנויות הטבע ניצת הדובדבן קמה על החזון של הנגשת אורח חיים בריא לישראלים ממותגים איכותיים ונחשבים בארץ ובעולם מבחינת מגוון, איכות ומחירים. עם יותר מ-50 סניפים ואתר קניות מקוון, תוכלו למצוא מוצרים אורגניים, טבעיים, אקולוגיים, טבעוניים, תוספי תזונה, מוצרים ללא גלוטן, מוצרי טיפוח וקוסמטיקה טבעיים ועוד. בנוסף למוצרים המיובאים על ידי החברה המצליחה, יש לה גם מותג פרטי בשם זה עם למעלה מ-300 מוצרים, שרובם הם למעשה חומרי גלם טבעיים ו/או אורגניים המיוצרים בארץ כדי לעודד את חיזוק היצרנים הישראליים וחלק מהם מיובאים מחו"ל.

עדן טבע

עדן טבע התחילה כחנות שמתמחה במוצרי בריאות טבעיים ומאז גדלה לרשת עם סניפים בכל הארץ. תוכלו למצוא בה פירות יבשים, פירות וירקות טריים, תוספי תזונה, תבלינים, מוצרי קוסמטיקה טבעיים ומגוון מוצרים טבעוניים שמיובאים מהמותגים הגדולים בעולם. בהשוואה לרשתות חנויות טבע אחרות, המחירים של עדן טבע נחשבים לגבוהים יותר, אבל החברה מציעה לחברי המועדון שלה הנחות וקופונים לרכישה.

טופ 4: 4 חנויות הטבע הכי מומלצות

שקדיה

רשת שקדיה התחילה כחנות ירקות משפחתית קטנה ברמת גן ב-1985. זוהי חנות טבע מהראשונות מסוגן בישראל. עם הזמן הצטרפו אל אב המשפחה שהקים את החנות הראשונה בני משפחה נוספים שניהלו אותה בהצלחה רבה. אחרי מספר שנים נפתחו סניפים גם בגבעתיים, הוד השרון וגבעת שמואל. המשפחה מוסיפה עד היום לפעול למען שיפור תחום הבריאות בישראל דרך הניסיון הענק שצברו והשתתפות בכנסים חשובים בעולם העוסקים בנושא כדי להביא לארץ מוצרי בריאות טובים במחירים נוחים.

לסיכום

אתם מחפשים אחר חנות הטבע שתוכלו להרגיש בטוח לרכוש בה ממגוון מוצרי הבריאות שהיא מציעה. זו כבר החלטה חכמה וטובה, וכדי לעזור לכם למצוא אחת שתענה על הציפיות שלכם, בחרנו את ארבע החנויות הטובות ביותר. לא משנה באיזו מהן תבחרו, אתם בכל מקרה תרוויחו ובגדול.

נגישות