קונים ומשדרגים

הכי חם בעולם האופנה והלייף סטייל

3 המדפסות הטובות ביותר למשרד הביתי שלכם

יש לא מעט מדפסות כיום, אשר מתאימות עבור משרד ביתי. זה הוא היצע רחב, אשר מגיע בתגובה לביקוש רחב לא פחות. גם על רקע המגמה של עבודה מהבית. המבחר למעשה גדול למדי ויש לכך שני היבטים משלימים. מחד, האפשרויות הרבות מאפשרות לבחור בדיוק את מה שמתאים לכם. מאידך, הן הופכות את תהליך הבחירה לממושך יותר. כיצד בוחרים? אחד הדברים שמסייעים בכך, הן המלצות על מדפסות בולטות וכדאיות במיוחד. אלה שלוש המלצות שלנו, על מדפסות בולטות שיתאימו למשרד הביתי שלכם:

HP OfficeJet Pro 6960

HP OfficeJet Pro 6960 היא דוגמה למדפסת משולבת, בטכנולוגיית הזרקת דיו, אשר עשויה להתאים למשרד ביתי ממוצע. המכשיר כולל צג ניהול מבוסס מגע ומנגנון שסורק לבד אוסף דפים (automatic document feed). איכות ההדפסה סבירה והעלויות שלה לאורך זמן טובות. המכשיר מגיע בעיצוב נאה וקומפקטי. כמו כן, תוכלו למצוא דיו למדפסת HP OfficeJet Pro 6960 באתר XL דיו וכך גם למדפסות נוספות שנזכיר כאן בהמשך. במקרה זה, מדובר בכמות דיו כפולה ביחס למקור. דיו איכותי שמאפשר הדפסת 825 דפים בממוצע בדיו שחור וכן 825 דפים בממוצע בדיו צבעוני. הדיו מגיע אגב עם אחריות לשנה.

Brother MFC 1910W

כדוגמה לכיוון שונה לגמרי, אך עוד כיוון שכדאי לכם לשקול – Brother MFC 1910W היא מדפסת לייזר, אשר מדפיסה בשחור לבן. עם זאת, מאחר שאנו מדברים על משרד ביתי, הדגם הוא רב שימושי ("מדפסת משולבת"). כך שיש לכם כאן את יתרונות הלייזר, לצד היכולת לסרוק, לשכפל ולשלוח פקס. זהו דגם פשוט יחסית וגם לא חדש במיוחד. שני אלה עשויים להראות כחסרונות, אך עבור משרד ביתי הם לעתים יתרונות. במקרה זה – מפתח למחיר זול יחסית.

קנון פיקסמה

לסיום, נזכיר את Canon Pixma – סדרת מדפסות וותיקה למדי ובולטת מאוד, שמציעה חברת קנון. למרות שלא מדובר במדפסת אחת ספציפית, אנו ממליצים לכל מי ששוקל לצייד משרד ביתי במדפסת, לבדוק אותה. כדאי לראות מה הדגמים החדשים ביותר שזמינים וסביר למדי שתמצאו מתוכם דגם שיתאים לכם. תודות לעושר הדגמים, תוכלו להתמקד בשילוב התכונות הנוח לכם ביותר וגם לקחת בחשבון את היבט המחיר.

 

 

 

נקודות לבחירה

מדוע הצגנו דווקא שילוב מדפסות כזה? כפי שהזכרנו בהתחלה, האפשרויות רבות ולכן חשוב לדעת במה להתמקד. אלה כמה נקודות מפתח לכך, בהקשר לסביבת Small Office Home Office (SOHO. משרד ביתי):

  • הזרקת דיו – אחת הבחירות הראשונות והכלליות ביותר שיש לעשות, היא בין מדפסת לייזר למדפסת הזרקת דיו. מדפסת הזרקת דיו תתאים לרוב השימושים במשרד קטן וגם לשימושים הפרטיים של הבית. מצד שני, ללייזר יש יתרונות מיוחדים משלו.
  • לייזר – מדפסות בטכנולוגיית הלייזר, יותר משתלמות כאשר מדובר בהדפסת כמויות גדולות בשחור לבן. הם גם מצטיינות בעמידות גבוהה לאורך זמן. מצד שני, אלה מדפסות יקרות יחסית. כך שההחלטה לגבי לייזר או הזרקת דיו, איננה החלטה פשוטה. ככלל, אם מדפיסים בעיקר טקסט, ייתכן שלייזר תהיה המתאימה ביותר. אם מדפיסים גם לא מעט גרפיקה, ייתכן שעדיפה מדפסת הזרקת דיו.
  • קומפקטיות – במסגרת משרד ביתי, כדאי לחשוב על חסכון במקום. מדפסות עסקיות רבות, הן די גדולות ומסורבלות. אך במשרד ביתי עדיף וניתן למצוא, מדפסות קומפקטיות למדי.
  • מדפסות משולבות – כאשר רוצים את כל היכולות הבסיסיות וגם בפורמט קומפקטי, מדפסות משולבות (MFP) מתאימות בדיוק לכך.

לסיכום

התשובה לשאלה מה יתאים לכם, היא אישית מאוד, מסיבות מובנות. עם זאת, כל הדגמים שהזכרנו מהווים דוגמאות טובות, לכיוון בו כדאי ללכת בבחירת מדפסת למשרד ביתי.

נגישות