קונים ומשדרגים

הכי חם בעולם האופנה והלייף סטייל

טעמים עשירים בחך – וחמימות מוכרת בגרון: וויסקי בורבון הוא בחירה מצוינת

זה לא סוד שארה"ב נחשבת למובילה בתחום ייצור הוויסקי, כאשר וויסקי בורבון הוא ללא ספק הבחירה המוכרת והאהובה על קהל חובבי האלכוהול. למעשה, וויסקי בורבון הוא למעשה וויסקי אמריקאי שקיבל את שמו על שם המחוז בו זוקק לראשונה – מחזור בורבון השייך למדינת קנטקי. קנטקי היא מדינה פחות מוכרת לקהל הישראלי אולם בעולם זוכה המחוז לשבחים ואף הפך למוקד עלייה לרגל, לא מעט בזכות תהליך הייצור וההפקה המיוחד של הוויסקי –

מהם המותגים המובילים של הוויסקי?

הטעם העשיר של הוויסקי לצד החמימות המוכרת הוא זה שהופך את הוויסקי לאחד ממשקאות האלכוהול הנמכרים ביותר בעולם, כמו גם בישראל. אם עד לפני מספר שנים קשה היה להשיג את הוויסקי הזה בארץ, כיום כאן אפשר להשיג וויסקי בורבון במשלוח מהיר עד הבית, כאשר בחנות של sipil תוכלו למצוא את כל המותגים המובילים של וויסקי בורבון כמו ג'ורה ג'וני, נוב קריק בורבון, אייגל רייר ועוד. מדובר בבשורה של ממש בעבור חובבי המשקה אחר ובאתר ניתן לבצע רכישה של וויסקי משובח בעלות כספית נוחה שמתחילה מ-150 ₪, כאשר בכל רכישה מעל ל-300 ₪ תקבלו את המשלוח של האלכוהול במשלוח מהיר עד לבית. בכך, תוכלו גם אתם להצטרף לאלפי הלקוחות המרוצים שכבר רכשו את המשקה שזכה לכינוי הזהב החום, ולא בכדי.

תהליך ההפקה של וויסקי בורבון – כל מה שצריך לדעת

כפי שציינו בתחילת הסקירה, את שמו קיבל המשקה על שם המחזור בו הוא זוקק ומופק. הייחודיות של הוויסקי הזה ביחס למותגים אחרים נובע בעקבות חומרי הגלם ממנו הוא עשוי – 51% של תירס, כאשר תהליך היישון שלו מתבצע באמצעות  חביות אלון עץ שעברו תהליך של הפחמה שנועד לזרז את תהליך היישון של הוויסקי ובהתאם לכך להוסיף למשקה את הטעם העשיר שהפך למזוהה מאוד עם הוויסקי המובחר הזה.

חשוב לדעת כי תהליך ההפקה של הוויסקי מתבצע בשתי דרכים – יישון התבצע למשך מספר דקות או יישון המתבצע למשך שנים. יחד עם זאת, תהליך הזיקוק הוא זהה לשני הסוגים ובסופו אחוז האלכוהול יעמוד על 80%. בין אם אתם מתכננים ברביקיו מפנק או מפיקים אירוע כמו חתונה, אין ספק כי מדובר בוויסקי משובח שחייב להיות כלול בתפריט האלכוהול.

טעמים עשירים בחך - וחמימות מוכרת בגרון: וויסקי בורבון הוא בחירה מצוינת

רכישה של וויסקי – קל ופשוט יותר מאי פעם

אם בעבר היה קשה מאוד להשיג את המשקה כאן בישראל, כיום בזכות הפלטפורמה האינטרנטית של sipil תוכלו גם אתם ליצור תמהיל אלכוהולי משובח המבוסס על שילוב של וויסקי בורבון. כאמור, וויסקי בורבון מורכב מתערובת של 51% תירס ואילו יתרת התערובת היא חיטה הנחשבת לעדינה יותר והשני הוא בורבון שיפון שידוע בהיותו חריף יותר. לא מעט חובבי המשקה נוטים שלא לפתוח את הבקבוק אלא לשמור עליו, כחלק מהבנה כי ככל שהזמן חולף, כך ערכו עולה.

לסיכום

רכישה של וויסקי מסוג בורבון מהווה דרך מצוינת לשדרג את ארון המשקאות, בעלות כספית נוחה ועם שימת דגש על מחיר מצוין שאותו מקבלים דרך חנות sipil הנחשבת לאחת מחנויות האלכוהול המובילות בארץ, ולא בכדי. כל מה שצריך לעשות הוא להיכנס לקטגוריה של הוויסקי, לבחור את המשקאות שלכם ולקבל במשלוח מהיר עד לבית.

נגישות