קונים ומשדרגים

הכי חם בעולם האופנה והלייף סטייל

משדרגים את העיצוב בלי לשבור קירות: איך עבודות גבס יכולות לשדרג את מראה הבית?

שדרוג העיצוב של הבית הוא פרויקט לא פשוט ואם אתם רוצים להקל על עצמכם במקצת, אתם צריכים לקרוא את המאמר הבא. למה כדאי לשדרג את הבית באמצעות גבס ואילו עבודות יקפיצו את העיצוב שלכם מדרגה אחת למעלה? כל התשובות.

איך עבודות גבס יכולות לשדרג את הבית?

אם בא לכם לשדרג את הבית בקלות ובמהירות ומבלי לשבור קרות או לחצוב בהם, אין ספק שתוכלו לעשות זה באמצעות עבודות גבס. ראשית, הגבס עצמו הוא יפה ומרשים מאד ואין מצב שהנוכחים בבית לא יבחינו בו. בנוסף, מדובר בחומר קל מאד לעבודה, חומר גמיש וניתן ליישם באמצעותו כל מיני אלמנטים שישדרגו את הבית בקלות, במהירות ובלי יותר מידי בלגן. חשוב כמובן לעשות בחירה נכונה של אנשי מקצוע שיכולים לבצע עבודות גבס, נדבר על כך בהמשך.

אילו עבודות גבס ישדרגו את הבית שכם?

נישה לטלוויזיה

אחת מהעבודות היותר נפוצות בתחום הגבס הוא בניית נישה מגבס לטלוויזיה. אנחנו מדברים פה למעשה על נישה ייעודית מגבס שבתוכה תשב הטלוויזיה. זה מאד מרשים ומאד משדרג את הבית, הטלוויזיה נראית כאילו ממש יושבת בתוך הקיר שבנו מסביבה. מה שכן, מדובר בעבודה שחייבת להתבצע רק לאחר מדידה מדויקת מאד של הטלוויזיה והקיר, אחרת זה פשוט לא יצא מדויק.

מזנון גבס

בשנים האחרונות יותר ויותר לקוחות פונים לאיש גבס מקצועי על מנת שיכין להם מזנון מגבס. כן, מזנון שיחליף את מזנון העץ העוד או התלוי וישתלב בתוך עיצוב סלון הבית בצורה שהיא לא פחות ממושלמת. מעבר למזנון תוכלו כמובן להתקין גם מדפים קטנים מגבס לצד המזנון שעליהם תניחו כל מה שבא לכם, בין אם דיסקים, קלטות או סתם פרטי נוי אחרים.

 

 

הנמכת גבס לתאורה

אחד האלמנטים שיותר משדרגים את הבית שנתפס כטרנד בעולם התאורה הוא תאורה נסתרת. מה זה אומר? שאת כל התאורה של הבית אתם למעשה מסתירים בתוך התקרה. על מנת לעשות את זה איש המקצוע יצטרך לבצע עבורכם הנמכה של התקרה באמצעות גבס ולהתקין את התאורה בתוכה.

למה חושב לבחור איש גבס אמין ומקצועי?

כפי שאתם ודאי מבינים, העבודה בגבס היא קצת שונה משאר התחומים של בעלי המקצוע, למעשה אנחנו מדברים אתכם פה על אמנות לכל דבר. לכן, לפני שאתם בוחרים את איש הגבס שלכם, אנחנו בהחלט ממליצים לכם להציץ על עבודות קודמות שלו ולבדוק שאתם מתחברים למה שהוא עושה. כמעט לכל קבלן גבס כיום יש אתר שבו הוא מציג את העבודות הקודמות שלו, בדקו אותן לעומק, זה ייתן לכם שקט נפשי ובטחון.

בנוסף, חשוב למצוא איש גבס אמין כי אחרי הכל אתם צריכים להיות שקטים ובטוחים שהוא יבצע את העבודה על הצד המקצועי ביותר, יעמוד בזמנים שסגרתם עליהם ולא פחות חשוב מזה, יגבה על העבודה מחיר הוגן. לכן, שוחחו עם כמה קבלני גבס לפני שאתם בוחרים אחד כזה ונסו להתרשם מהם.

כמו כן, עשו סקר שוק ובדקו כמה עולה להתקין נישה לטלוויזיה, מזנון גבס, הנמכה לתאורה או כל עבודה אחרת שאתם רוצים שקבלן הגבס יבצע עבורכם. לאחר מכן, קחו כמה הצעות מחיר ותעשו השוואה בניהן. לפעמים הזול עולה ביוקר, קחו את זה בחשבון לפני שאתם בוחרים את הצעת המחיר הזולה ביותר.

לסיכום

יש מגוון רחב של עבודות גבס שישדרגו את עיצוב הבית שלכם מבלי לשבור או לחצוב בקירות. בחרו איש גבס מקצועי ואמין על מנת שהפרויקט יגיע לקו הסיום שלו בשלום ובהצלחה.

נגישות