קונים ומשדרגים

הכי חם בעולם האופנה והלייף סטייל

מתי בפעם האחרונה קראתן ספר? אולי לא מצאתן את הספר הנכון!

זה לא סוד שקריאה של ספרים מפתחת את הדמיון, מעשירה את אוצר המילים כמו גם יכולת להעשיר את הידע בנושאים רבים, בייחוד לאור הטרנד שבמסגרתו יוצאים לאור יותר ויותר ספרים שעוסקים בנושאים מהותיים כמו עסקים, גידול ילדים, קריירה ועוד. כנשים עסוקות שלא פעם לא מוצאת את הזמן האישי שלהן בעקבות גידול ילדים וקריירה מצליחה, ספרים מהווים הזדמנות מצוינת ליצור זמן איכות עם עצמך ורק בשבילך. אם אתן שואלות את עצמכן מתי בפעם האחרונה קראתן ספר ולא מצליחות להיזכר, אתן ממש לא לבד. מדובר בתופעה מוכרת שמתרחשת לא פעם על רקע של חוסר התאמה עם ספרים. המגוון הוא עצום ועל כן הבחירה הופכת למורכבת יותר. בשביל לסייע לכן לחזור לקרוא ובכך לעורר את הדמיון כמו גם ליצור הזדהות עם דמויות נשיות, בחרנו להציג את כל הטיפים לטובת בחירה של ספרים:

קבלת המלצות

מתקשות לבצע בחירה בספר סוחף? ובכן, באתר של סטימצקי יש מגוון רחב של ספרים מומלצים לנשים מכל הז'אנרים – החל מספרים רומנטיים ועד ספרי עזרה עצמית שהפכו לפופולריים מאוד בשנים האחרונות. היכנסו לאתר והקדישו מספר דקות לטובת שיטוט בחנות ולאחר מכן ביצוע של הזמנה, אותה תוכלו לקבל במשלוח מהיר עד לבית בפריסה ארצית. מדובר בהזדמנות מצוינת לאתר את הספר הנכון בעבורכן כמו גם להיחשף לספרים חדשים ורבי מכר שהצליחו לכבוש את הלבבות של הקוראים, ובייחוד של הקוראות.

יצירת פינת קריאה

פינת קריאה מעוצבת מהווה הזדמנות מצוינת ליצור תמהיל של קריאה המתבצע באופן קבוע אך גם רגוע ושלו. מאחר וכנשים עסוקות אתן לא פעם מוצאות את עצמכן ישר במיטה, רצוי ליצור בחדר השינה או אפילו בעיצוב הסלון כך שתהיה בו פינת קריאה הכוללת כורסא נוחה, שמיכה נעימה וכן גוף תאורה מעוצב שישלים את האווירה ויאפשר לכן להיכנס לקריאה עמוקה גם עד השעות הקטנות של הלילה.

מתי בפעם האחרונה קראתן ספר? אולי לא מצאתן את הספר הנכון!

קריאת התקציר לטובת קבלת החלטה

כאשר אתן רוכשות ספרים רצוי קודם כל לקרוא את התקציר שלו כמו גם את העמוד הראשון. מדובר בדרך מצוינת להבין במה עוסק הספר כמו גם לעורר את התיאבון להמשיך ולקרוא. בנוסף, ישנם אתרים ייעודים המאפשרים לכן לקרוא את הפרק הראשון של הספר ללא עלות, באופן דיגיטלי. היכולת להיעזר באמצעים דיגיטליים כמו זה מהווה דרך מצוינת לבחירה נכונה ומדויקת של ספר שממנו לא תוכלו להסיר את הידיים – ובייחוד את העיניים.

הצטרפות לקבוצות קריאה

דרך מצוינת להתמיד בקריאה כמו גם ליצור זמן משותף עם נשים אחרות יכול להתבצע באמצעות הצטרפות לקבוצות קריאה. למעשה, מדובר בטרנד חזק מאוד בארצות הברית שהגיע לאחרונה גם לישראל ובמסגרתו נשים מתכנסות ביחד לאחר שקראו את הפרקים של הספר, מתוך מטרה לדון ולשתף בתחושות. לרוב, הספר מוגדר מראש אולם גם כאן יכולות לקחת חלק פעיל ולבחור בספר מומלץ מהז'אנר האהוב עליכן.

לסיכום

רכישה של ספר חדש היא מרגשת ובעלת פוטנציאל אדיר לא רק להעשרת הידע במגוון נושאים אלא גם יכולה להעניק לכן הצצה מרתקת לחיים של נשים אחרות, ובכך לעורר הזדהות ואפילו השראה לפרוץ קדימה. הז'אנר של ספרים לנשים מצליח לכבוש את ראש טבלאות המכירות, ולא בכדי. זה הזמן להצטרף לעולם תוכן עשיר שעוסק במיניות, אהבה, מתח, רומנטיקה וכן מגוון רחב של ספרים נוספים שרק מחכים להפוך לחלק בלתי נפרד מהחיים שלכן ואפילו עשויים ללוות אתכן בשלבים רבים במהלך החיים, כחלק מסיפור חיים שלם.

נגישות