קונים ומשדרגים

הכי חם בעולם האופנה והלייף סטייל

בגדר חובה: פריטים שחייב לקנות לחדר השינה

רוצים לחדש את חדר השינה? ובכן, הדרך הקלה והבטוחה לעיצוב מוצלח של חדר שינה כולל רכישה של פריטים שהם גם דקורטיביים אבל גם פונקציונאליים. למעשה, אנו שוהים בחדר השינה לא מעט זמן, לא רק בעבור שינה איכותית אלא גם בעבור הירגעות, יצירת אינטימיות עם בן/בת הזוג וכן יצירה של אתנחתא מסדר היום העמוס. על כן, כאשר רוכשים פריטים לחדר, צריך להתחשב קודם כל בגודל של החדר כמו גם בתמהיל העיצוב הנבחר, כחלק מיצירה של חדר שינה מעוצב אך גם לא עמוס יתר על המידה. בשביל לסייע לכם להשקיע את הכסף בחוכמה, להלן רשימה של פריטים שהם בגדר חובה:

ארון בגדים

ארון הוא מקום לאחסון הבגדים המותאם למידות החדר הוא פריט שכל אחד חייב לרכוש. החדשות הטובות הן שאם בעבר רכישה של ארון הייתה כרוכה בהוצאה כספית משמעותית, כיום ניתן דרך חברה מקצועית המתמחה בתחום להזמין ארון בגדים לאחסון בהתאם למידות המדויקות וכן לצרכים הנדרשים – החל מארון שתי דלתות  ועד ארון הזזה שמתאים מאוד לחדרי שינה קטנים. כאשר בוחרים ארון צריך קודם כל לבצע מדידה של האזור בו תרצו להציב את הארון וכן לבחון כי ישנם מספיק מקומות אחסון שיעניקו לכם יכולת ליצור סדר וארגון של הבגדים כמו גם ציוד נוסף אותו מאחסנים בארון.

מראה

מראה מעוצבת יכולה לא רק להקפיץ את המראה של החדר ולהשלים את תמהיל העיצוב אלא גם ליצור אשליה חזותית. מאחר ורוב חדרי השינה הם חדרים קטנים, מראה עומדת אותה מציבים בסמוך למיטה היא בעלת אפקט שגם מגדיל את התחושה של הגודל בחדר אבל גם מאפשר להשלים את תמהיל העיצוב, בעקבות רכישה של מראה עם מסגרת המותאמת לסגנון העיצוב של החדר.

 

 

שידת לילה

שידת לילה אותה ניתן לרכוש בעלות כספית אטרקטיבית ובהתאמה אישית לסגנון העיצוב הנבחר מהווה חלק בלתי נפרד מיצירה של חדר שינה מושלם. מעבר לאלמנט העיצוב, שידה זו היא גם שידה פרקטית מאחר וניתן להציב עליה מנורות קריאה, להטעין את המכשיר הסלולרי וכן להציב ספרים המהווים בפני עצמם אלמנט עיצוב מושלם.

כורסה

רהיט שצריך להיות בכל חדר שינה היא כורסה מעוצבת עליה ניתן לקרוא ספר, לנעול נעליים או אפילו לטובת הירגעות של מספר דקות מסדר היום העמוס. גם אם מדובר בחלל קטן, ניתן ואף רצוי לבצע רכישה של כורסה מרופדת, ובמידה ומדובר בחדר שינה גדול להוסיף גם הדום זהה שעליו ניתן להניח את הרגליים במקום מרגיע ונעים כמו חדר השינה.

וילונות

התקנה של וילונות מאפשר לכם ליצור חדר שינה רומנטי, בייחוד אם ישנם חלונות שאותם רוצים להסתיר. מעבר לכך, וילון מאפשר לכם לווסת את כניסת האור הטבעי, ובכך להוביל ליצירה של חלל שינה שבו נעים לשהות גם בשעות הבוקר ובוודאי בשעות הערב, כאשר הולכים לישון וסוגרים את הווילון רגע לפני הכניסה למיטה.

מזרן

מזרן איכותי הוא המפתח ליצירה של שינה איכותית ועמוקה. מדובר בפריט שהוא בגדר חובה בכל חדר שינה, אולם לפני שממהרים לבצע רכישה רצוי לבצע סקר שוק מקיף וכן לבחור במזרן המותאם לצרכים שלכם, בייחוד אם אתם סובלים מכאבי גב.

לסיכום, חדר שינה חייב לכלול את הפריטים אותם הצגנו לכם כאן, כל זאת מתוך מטרה ליצור מערך המאפשר לשהות בחדר לפני הכניסה למיטה אבל גם כמרחב מפלט נעים, מעוצב ואינטימי המשקף את טעמכם האישי ואת הצרכים הנדרשים, כל זאת באמצעות פתרון אחסון וכן פריטים חשובים כמו מזרן או שידה.

נגישות