קונים ומשדרגים

הכי חם בעולם האופנה והלייף סטייל

מותאמת לשוק הישראלי – הכירו את מערכת ERP של תפנית

ERP הוא אחד מהשמות החמים בעולם המחשוב, זה שנים. זהו סוג מערכות מחשוב רב עוצמה במיוחד, אשר מאפשר לקבל ייעול נרחב ויסודי מאוד בעסק. יש לא מעט פתרונות בתחום זה, אך בכדי להפיק מהם את מרב התועלת, יש לבצע בהם התאמות רבות ומורכבות. תפנית היא מערכת ERP, אשר לוקחת זאת צעד אחד קדימה. בעצם – שני צעדים גדולים! מה זה אומר?

 

בקדמת הטכנולוגיה

Enterprise Resource Planning הוא מונח שמוכר לכל מי שעוסק במחשוב עסקי. הרעיון הוא קלאסיקה של תחום זה: לרכז למערכת אחת, את הטיפול בתהליכי עבודה ליבתיים בעסק ובמידע החשוב ביותר שלו. למשל תהליכי שיווק ומכירות. מבחינת מידע – מידע על הלקוחות. לאור המורכבות הגדולה של המחשוב בעסקים, ריכוז באופן כזה מסייע לפשט את הדברים והוא גם פותח פתח להתייעלות רבה. באמצעות מערכת המבוססת על סביבה טכנולוגית חדשנית, ניתן בצורה כזו להשיג תועלות רבות. תפנית היא מערכת ERP אשר מספקת לעסקים פתרון כזה, בתוספת התאמה לשוק הישראלי והתאמה למגזרים שונים. אם אותם עסקים היו מנסים לבצע התאמות כאלה בעצמם, הם היו מצליחים בכך לבסוף. אך בכדי לקבל תוצאה איכותית באמת, הדבר היה עולה להם במשאבים רבים, של כסף, זמן וכוח אדם.

 

התאמה לשוק הישראלי

תפנית מותאמת לרגולציות המקומיות, החוקים והתקנות, בכל היבט חשוב של פעילותה. כמו כן, היא מותאמת כמובן מבחינת היבטים טכניים שונים, כגון סוגי מטבע מקומיים או השפה העברית. מאחר שהיא פותחה בישראל, על ידי חברה ישראלית, כל זאת זמין מראש וברמה גבוהה. כמו כן, המערכת מקבלת עדכונים שונים, בהתאם להתפתחויות ברגולציות המקומיות, ככל שישנן ושהן משפיעות עליה. תודות להתאמה זו, עסקים שמשתמשים במערכת יכולים ליהנות מ"ראש שקט" – הם גם מכוסים מבחינה חוקית וגם עובדים עם מערכת שהעובדים שלהם ירגישו איתה נוח ככל הניתן.

 

מותאמת לשוק הישראלי: הכירו את מערכת ERP של תפנית

התאמה למגזר

היבט מעניין ושימושי נוסף לגבי תפנית, חשוב ביותר, הוא היותה מותאמת מראש לשורת מגזרים עסקיים שונים. מגזרים אלה, כוללים יבואני רכב, ליסינג והשכרה, חברות בתחום האשראי החוץ בנקאי, חברות שירותים, יבוא ושיווק מוצרי צריכה, קמעונאות, מרכזים רפואיים, מוסדות אקדמיה ומלכ”רים, בתי דיור מוגן, גופים העוסקים בנכסים ונדל”ן מניב, מוצרי גמר לבית (ריצוף, קרמיקה, סניטציה) וניהול מרכזים לוגיסטיים. עבור כל מגזר כזה, תפנית כוללת "מודולים" אשר מספקים מענה ייעודי וייחודי, לניהול תהליכי עבודה של אותו המגזר. זאת, לצד מודולים שמסייעים לבצע תהליכי עבודה שרואים בכל עסק שהוא, כגון ניהול רכש או מלאי. בכל מגזר אליו היא מותאמת, תפנית מהווה פתרון "בסט אוף בריד" בתחום ה-ERP.

 

גב חזק

תוכנה חזקה זה דבר אחד, חשוב ללא ספק, אך משלימה את התמונה נקודה חשובה נוספת – מי מפתח את התוכנה?

תפנית נמצאת בפיתוח מתמשך (מעל לשני עשורים!) בידי חטיבת מערכות עסקיות בחברת הטכנולוגיה מטריקס. מטריקס היא חברה ישראלית בולטת מאוד, וותיקה ומוערכת. הפיתוח מרוכז בפועל באחריות גוף אחד בחברה, באופן אשר מאפשר לקדם אינטגרציה מלאה, בין כל רכיבי המוצר. ההתאמה לדרישות המקומיות, נובעת ממחקר מתמשך שמטריקס מבצעת לגבי דרישות השוק הישראלי. כמו כן, בתפנית בא כמובן לידי ביטוי, הידע והניסיון הרבים של מטריקס בפיתוח והקמת מערכות ERP. בצורה כזו, מתקבלת מערכת אשר מקבלת באופן תדיר, יכולות חדשות, שיפורים שונים, תיקונים וכדומה.

 

לסיכום

לכל עסק גדול, כדאי מאוד להכיר את תפנית. יותר מכך – כדאי להשתמש בה וליהנות מתועלותיה הרבות.

נגישות