קונים ומשדרגים

הכי חם בעולם האופנה והלייף סטייל

איך לעשות לק ג'ל בעצמכן – בלי טעויות!

אחד הנושאים המדוברים ביותר בקרב נשים הוא כמובן העלויות של לק ג'ל שהפך לחלק בלתי נפרד משגרת הטיפוח של כל אישה. למעשה, המחירים עלו באופן משמעותי והגיעו עד לטווח מחירים של 200 ₪ ויותר, וכאשר לוקחים בחשבון כי את הלק מבצעים אחת לשבועיים עד שלושה שבועות – ההוצאה הזו הופכת להוצאה מכבידה למדי. במקום להוציא לא מעט כסף ולחכות לתור, גם אתן יכולות ללמוד בעצמכן כיצד לעשות לק מושלם לגמרי בעצמכן. איך עושים? להלן הציוד והשלבים הנדרשים, בדרך ללק המושלם שגם מחזיק מעמד.

שלב ראשון: מניקור

השלב הראשון והחשוב ביותר בתהליך הוא כמובן המניקור. לפני שמתחילים, מחטאים את הידיים באמצעות חומר חיטוי ייעודי אותו ניתן לרכוש ברשתות הפארם או בחנויות המתמחות בציוד לציפורניים. בשלב השני משייפים את הציפורן באמצעות פצירה עדינה (במידה 100) לצורה הרצויה, כאשר רצוי לעצב את הציפורן בצורה עגולה מאחר וכך הציפורן גדלה בצורה נכונה יותר. באמצעות דוחף עור דוחפים את העור כלפי מטה, ובשלב האחרון גוזרים בעדינות באמצעות מספריים את שאריות העור שנוצרו מסביב לציפורן. שימו לב כי מדובר בפעולה שעשויה להיות מעט מורכבת בעבור מתחילות, ועל כן יש לבצע את הפעולה הזו בעדינות מרבית. באמצעות בלוק שיוף משייפים את הציפורן ומנקים את השאריות באמצעות ספוג מחטא.

איך לעשות לק ג'ל בעצמכן - בלי טעויות!

שלב שני: מריחת לק ראשונית

בשלב השני נתחיל במריחה של השכבה הראשונה המתבצעת באמצעות לק אולטרה בונד (ברחבי הרשת ניתן להזמין ממיטב המותגים את הסוג הספציפי הזה) כאשר אין צורך להכניס את היד לתוך המכונה מאחר והוא מתייבש באוויר הפתוח. בשלב השני מורחים את שכבת הבסיס, בצורה דקה ככל האפשר ועם שימת דגש על סגירה מדויקת באזור התחתון של הציפורן. מכניסים את היד למכונה למשך כ 30 שניות במידה ומדובר במכונה מסוג LED  ואם מדובר במנורה מסוג UV הייבוש מתבצע בפרק זמן של 2 דקות. לאחר השלב הזה, מורחים את השכבה השנייה של הלק – בהתאם לצבע הנבחר. שימו לב כי השכבה הזו צריכה להיות דקה, ורק בשלב השלישי מורחים שכבה עבה יותר.

שלב שלישי: מריחת טופ

השלב השלישי הוא שלב קריטי מאחר והוא זה שיקבע האם הלק אותו מרחתם יישאר למשך שבועיים עד שלושה. מורחים מעל שכבות הלק את הטופ ללא אפקט של נטרול, בצורה נדיבה ועבה ביחס לשכבות האחרות. שימו לב כי שלב זה הוא ארוך יותר ולכן יש להמתין עם הייבוש לפחות כשתי דקות, עד לסגירה של הטופ באמצעות רצועת ניר דקה. לסיום מורחים שמן הזנה או קרם ידיים, ויש לכן לק ג'ל מושלם שאותו עשיתן לגמרי בעצמכן. בכדי לשדרג, אפשר להדביק מדבקות ייעודיות או ליצור ציורים, בהתאם ליכולת האישית.

נגישות