קונים ומשדרגים

הכי חם בעולם האופנה והלייף סטייל

אומרים ביי למידלדל: איך להיפטר משומן עודף בזרועות הידיים?

כאשר אנו חושבים על תהליך חיטוב הגוף, רבים נוטים להתייחס בדרך כלל לאזור הבטן, רגליים וירכיים. אולם, נושא שכמעט ואינו מדובר ומציק ללא מעט נשים וגברים הוא כמובן השומן העודף המצוי בזרועות הידיים. המראה המידלדל של הזרועות משפיע על כל הנראות מאחר ומדובר באזור בולט מאוד, ועל כן בתהליך של חיטוב צריך לשים דגש משמעותי גם על דילול השומן העוטף וחיטוב הזרועות. כיצד תעשו זאת? להלן מספר דרכים שיסייעו לכם להיפטר מהשומן העודף באזור הזרועות:

קפיצות באמצעות דלגית

פעילות אירובית שכל אחד יכול לבצע בבית או באוויר הפתוח היא קפיצה באמצעות דלגית. מדובר בפעילות שמאפשרת גם לשפר את סיבולת הלב והריאות אבל גם מחטבת בצורה משמעותית, בשל התנועה המעגלית שגורמת להפעלה משמעותית של שרירי הידיים ובהתאם לכך גם מסייעת בתהליך החיטוב. רצוי לבצע את הפעילות הספורטיבית הזו לפחות פעמיים בשבוע, ולבחון את קצב ההתקדמות באמצעות שעון דופק.

אומרים ביי למידלדל: איך להיפטר משומן עודף בזרועות הידיים?

תרגילי מתח

תרגיל מתח נחשב בעולם הספורט לאחד מהתרגילים המאתגרים ביותר, בשל העבודה עם משקל גוף. למרות שבהתחלה תרגילי מתח הם קשים מאוד ולא פעם נופלים, עם התמדה אפשר בהחלט להגיע לתוצאות ובהתאם לכך גם להיפטר מהשומן העודף בזרועות. היתרון של תרגילי מתח נובע מתוך היכולת לשפר את הכוח הפונקציונאלי בין מערכת העצבים לבין מערכת שרירי הזרועות, ובהתאם לכך ליצור שיפור אחיזה וכן הגדלת  טווח תנועה, לטובת הליך חיטוב שמתמקד באזור הזרועות, שכמות וגב.

שכיבות סמיכה

חלק מהותי בתהליך של ירידה במשקל לצד חיטוב הזרועות חייב להתבצע באמצעות שכיבות סמיכה, אותם ניתן לבצע בכל מקום ובקצב שנוח לכם. שכיבות סמיכה מחזקות את השרירים, כאשר למתקדמים רצוי להשתמש במשקולת אותה מרימים בכל פעם שעולים למעלה, כל פעם ביד אחרת. ברחבי הרשת ניתן לאתר עשרות סרטונים עם תרגילים שונים של שכיבות סמיכה, כל זאת מתוך מטרה לחזק את השרירים בידיים ובהתאם לכך גם להיפטר מהשומן העורף.

מתיחות

דווקא הפרטים הקטנים הם אלו שעושים את ההבדל ועל כן מתיחות הם חלק בלתי נפרד מיצירה של זרועות חטובות. השקיעו לפחות רבע שעה עד 20 דק במתיחות עם התמקדות באזור הזרועות, כתפיים וגב והן מסייעות לעצב את הזרועות ולמתוח את השריר. תרגול של מתיחות במסגרת של אימון יוגה או פילאטיס יכול לחולל פלאים גם לתחושה האישית, בייחוד אם אתם מתאמנים באופן קבוע ורוצים להגיע לתוצאות, מבלי לפגוע בעצמכם.

לסיכום, באמצעות אימונים ממוקדים באזור הזרועות לצד תזונה נכונה ניתן בהחלט להגיע לתוצאות מעולות – עד לכדי יכולת להיפטר מהשומן העודף באזור הזה וליצור זרועות חטובות וחזקות. זכרו, התמדה היא שם המשחק ועל כן השקיעו זמן ומאמץ ובהתאם לכך תוכלו להשיג את התוצאות הרצויות.

נגישות