קונים ומשדרגים

הכי חם בעולם האופנה והלייף סטייל

די לחדרי החושך ולימי המחלה: למרכז רפאל יש פתרון טבעי לטיפול במיגרנות

מיגרנה היא תופעה שכיחה שכמעט כל אדם חווה לפחות פעם אחת בחייו. יחד עם זאת, כאשר המיגרנה לא חולפת אלא הופכת לעוצמתית יותר ויותר, מדובר בתופעה שפוגעת באופן דרמטי באיכות החיים, וזאת בשל הכאבים העזים שמשפיעים על התפקוד אבל גם על הנפש, החל מניצול של ימי מחלה בעבודה ועד הישארות בחדר חשוך מאחר וכל אור ולו הקטן ביותר מעורר התקף של כאב ראש. אם גם אתם סובלים ממיגרנה בדרגת עוצמה בינונית עד גבוהה והכדורים כבר לא עוזרים, אולי כדאי לשקול גם פתרון טבעי. מהו? להלן כל הפרטים.

טיפול טבעי במיגרנות – כל מה שרציתם לדעת

בשנים האחרונות המודעות לגבי הנושא של רפואה אלטרנטיבית עולה באופן משמעותי, לא מעט בעקבות סיפורי הצלחה רבים מצד מבוגרים שעברו טיפול טבעי במיגרנות המתבצע על ידי מטפלים מוסמכים. אחד מהמרכזים המובילים בתחום הזה הוא מרכז רפאל אותו הקים ד"ר רפי פרטר לפני עשרות שנים ומאז נחשב למרכז מוביל בתחומו אשר מציע למבוגרים כמו גם בני נוער שסובלים ממיגרנות לעבור טיפול טבעי. למעשה, יש פתרון לטיפול בכאבי ראש והוא לא כרוך בנטילה כאובה של משככי כאבים אלא באמצעות שורה ארוכה של טיפולים אלטרנטיביים כמו למשל דיקור סיני שבו נעשה שימוש מזה מאות שנים לטובת הקלה על כאבים באמצעות דיקור של אזור הקרקפת והראש על ידי מחטים קטנות, שימוש בצמחי מרפא, תרגול של יוגה על בסיס קבוע לצד תזונה נכונה שעשויה גם היא לסייע לטובת הפחתה של מיגרנה.

המרכז חרט על דגלו לספק לכל מטופל או מטופלת את הטיפול האיכותי ביותר, ועל כן הטיפול מתחיל קודם כל באבחון המתבצע באופן ייחודי ומעמיק, כל זאת מתוך מטרה לאתר את שורש הבעיה שיוצר את המיגרנה ובהתאם לכך לטפל באמצעות סדרה של טיפולים. במסגרת האבחון בודקים את עמוד השדרה, הדופק והלשון כמו גם את מערכת השרירים, כאשר היתרון של האבחון הזה נובע גם בשל רמת המקצועיות הגבוהה אבל גם בשל היותה בדיקה לא פולשנית שנועדה לבחון האם קיים לחץ על מרכז העצבים שיוצרת שלל רחב של מצבים רפואיים, כמו למשל מיגרנות. על כן, מדובר בהזדמנות מעולה בעבורכם להצטרף לאלפי מטופלים מרוצים ואף ליצור מערך שמספק לכם את היכולת לטפל במיגרנה באופן טבעי, כל זאת בליווי מקצועי מצד מטפלים מהשורה הראשונה.

 

 

מיגרנה – לא גזרת גורל

מיגרנה היא צורה שכיחה מאוד של כאב ראש, כאשר בחלק מהמקרים היא עלולה להפוך למגבילה מאוד בעקבות כאבים עזים. ישנן לא מעט שיטות לטיפול במיגרנה, אולם במידה ואין הקלה משמעותית בעוצמת הכאב, רצוי לפנות גם למרכז רפאל אשר הוא בעל ניסיון של שנים רבות בטיפול במטופלים מכל הגילאים אשר סובלים מכאבי ראש חזקים מאוד. כפי שציינו קודם לכן, תרגול של יוגה נמצא כבעל השפעה חיובית מאוד על הגוף, לצד דיקור סיני וכן מגוון רחב של טיפולים בהתאמה אישית שאינם כוללים שימוש באמצעים פולשניים. קבלת החלטה לגבי אופן הטיפול תתבצע על ידי הצוות המקצועי, כאשר באתר תוכלו  למצוא שפע של סיפורים אישיים שיאירו לכם קצת אור על המקום שבו אתם נמצאים, מתוך הבנה כי מיגרנה היא לא גזרת גורל אלא ניתן לטפל בה, גם באמצעים קונבנציונליים וגם באמצעים טבעיים.

לסיכום

סובלים ממיגרנות שפוגעות באופן משמעותי באיכות החיים שלכם? ובכן, זה הזמן לפנות למרכז רפאל אשר מציע שורה של טיפולים טבעיים שנועדו להוביל להקלה משמעותית בעוצמת הכאב, וזאת מתוך מטרה לחזור לשגרת החיים ולהפחית עד כמה שאפשר את כאבי הראש מהם אתם סובלים, בכל גיל.

המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, ואין לראות בו חוות דעת רפואית ומקצועית. כדי לקבל את המענה המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.

נגישות