קונים ומשדרגים

הכי חם בעולם האופנה והלייף סטייל

לקראת השופינג בחו״ל: הכל על הזמנת מט״ח בנתב״ג

אז סוף סוף הצלחתם לפנות זמן לגיחה קצרה לחו״ל של פינוק ושופינג, ארזתם את כל מה שצריך, סגרתם מקום ללון בו ואפילו עשיתם ביטוח נסיעות. מה נשאר עכשיו? ובכן, כל מה שצריך עכשיו זה לדאוג לכסף לשופינג ויהיה עליכם למשוך מטבע חוץ בהתאם למדינה אליה אתם נוסעים. רובינו רגילים לתהליך ארוך ומסורבל ולא יודעים שבימינו, כבר אפשר לעשות את זה אחרת לגמרי. הכירו את השיטה הנוחה והיעילה ביותר להזמנת מטבע חוץ בימינו, ושתהיה לכם טיסה נעימה וחופשה מהנה!

הידעתם? מהיום אפשר להזמין מטבע חוץ אונליין ולאסוף בשדה התעופה

אין ספק שעניין הזמנת המט״ח היה מאז ומתמיד חלק סבוך ומתיש, כשהרבה פעמים קשה היה למצוא מקום זמין להחלפה והתעריפים היו תמיד גרועים. היום אפשר לעשות את זה אחרת לחלוטין דרך אתר פליי ג׳וב המאפשר לכם להזמין מט״ח מראש לפני הטיסה שלכם לחו״ל. אז מה עושים? פשוט מזמינים אונליין ואוספים את הכסף בנמל התעופה בן גוריון, רגע לפני הטיסה שלכם.

בממשק הנוח ממלאים את כל הפרטים לרבות שם, מספר תעודת זהות, סוג המטבע או המדינה שאנו נוסעים אליה, סכום הכסף שנרצה להמיר ופרטי ההתקשרות שלנו. לאחר מכן נזין פרטי אשראי מלאים ואפילו נוכל לחלק את התשלומים ליותר מתשלום אחד, וכאן פחות או יותר נגמר התהליך. כל מה שנשארר זה לעבור בעמדת האיסוף בנתב״ג לפני הטיסה ולאסוף את הכסף שהוזמן. בנקודה הזו יהיה עליכם להציג כמובן את הדרכון שלכם שצריך להיות תואם לכל פרטי ההזמנה שהזנתם. באותה נקודה גם תוכלו לבחור את הרכב השטרות המועדף עליכם.

 

 

מה היינו עושים עד היום?

עד לאחרונה האפשרויות היו מוגבלות למדי. אפשרות אחת הייתה להחליף כסף בבנק הדואר שאליו קשה למצוא תורים פנויים בכל זמן ושגם לא מאפשר החלפה של כל סוגי המטבעות. האפשרות השנייה הייתה ללכת להחליף כסף בצ׳יינג׳. זה אומר שצריך למצוא צ׳יינג׳ כלשהו באזור המגורים שלנו ולאחר מכן לגשת ולהחליף. אם נבחר לעשות זאת באמצעות כרטיס אשראי, נשלם עמלת סליקה גבוהה למדי, ככה שהאופציה העדיפה היא להגיע עם מזומן, ומן הסתם לא כולם יכולים להחליף בקלות סכומים גבוהים של מזומן.

בקיצור, האפשרויות היו דלות למדי ועכשיו נראה שהתמונה השתנתה מקצה לקצה. הזמנת מט״ח אונליין היא האפשרות הנוחה ביותר ותוכלו לעשות זאת בכל זמן ומכל מקום. כל מה שאתם צריכים זה לקחת רגע אחד ולאסוף את הכסף שלכם בנתב״ג, ובגלל שאתם ממילא עוברים שם, לא מדובר על טרחה או מאמץ מוגזם בכלל. כמו כן זוהי אפשרות נפלאה בלי עמלה מוגזמת שהופכת לעוד הוצאה כבדה ומכבידה.

מה עוד חשוב לזכור לפני שנוסעים לחו״ל?

אחרי שדאגתם להחלפת כסף, אל תשכחו לדאוג גם לדברים הללו לפני הנסיעה:

  • ביטוח נסיעות: חשוב מאד לעשות ביטוח נסיעות לפני כל יציאה לחו״ל וזה משהו שיגן עלינו ויאפשר לנו כיסוי כספי במקרים של פציעות וצורך באשפוז או טיפול רפואי. יש כמה וכמה חברות ביטוח וכדאי להשוות מחירים מראש.
  • גלישה וטלפון: אל תשכחו לקנות חבילת גלישה ושיחות לחו״ל כדי שתוכלו להתחבר לאינטרנט ולתקשר עם המשפחה והחברים בארץ.
  • בגדים נוחים לנסיעה: הצטיידו בבגדים נוחים לנסיעה וקחו משהו ארוך בתיק כדי שיהיה לכם תמיד נוח.

זהו –

מכאן כל מה שנשאר זה לארוז וליהנות. עם מטבע חוץ בהזמנה אונליין ועמלה נמוכה, זה הזמן שלכם להתפרע עם השופינג, ואל תשכחו להביא גם משהו בשבילנו!

נגישות