קונים ומשדרגים

הכי חם בעולם האופנה והלייף סטייל

למה כדאי לצרוך פרוביוטיקה?

בשנים האחרונות המודעות לגבי צריכה של תוספי תזונה עלתה, לא מעט בזכות פרסומים של מחקרים אשר בחנו את ההשפעה של תוספי תזונה על הבריאות ועל אורח החיים. למעשה, אחד מתוספי התזונה הנמכרים ביותר הוא תוסף תזונה פרוביוטיקה הנחשב לאחד מהתוספים החשובים ביותר לגוף האדם, וזאת בשל היותו תוסף המכיל מאות אלפי חיידקים ידידותיים אשר תורמים באופן ממשי לטובת התפקוד כמו גם האיזון של אוכלוסיית החיידקים של מערכת העיכול. נטילה של התוסף היא למעשה המשך של גישה מדעית הדוגלת בהגדלה והכפלה של אוכלוסיית החיידקים, כל זאת מתוך מטרה ליצור איזון. לנטילה קבועה של התוסף יש פוטנציאל אדיר מבחינה בריאותית, אך לא רק. למה כדאי גם לכם לצרוך את התוסף? להלן חמש סיבות מרכזיות:

הפחתה במשקל

מחקרים שבדקו את ההשפעה של פרוביוטיקה על הגוף מצאו כי לריכוז הגבוה של התוסף יש השפעה משמעותית על היכולת להפחית במשקל, וזאת בשל ההשפעה של החיידקים על מערכת העיכול ובהתאם לכך גם על חילוף החומרים. החיידקים מונעים ספיגה של שומן בגוף ובמעיים כמו גם תורמים לתחושה של שובע. באמצעות הסקירה המקיפה של אתר ויטה פלוס, תוכלו לבצע רכישה של תוסף איכותי שגם יתרום לבריאות שלכם אבל גם יאפשר לכם להפחית במשקל, בצורה מבוקרת.

שיפור מצב הרוח

תוסף פרוביוטיקה יכול להשפיע גם על מצב הרוח, וזאת בשל העובדה כי מחקרים מצאו כי קיים קשר הדוק בין בריאות המעיים לבין מצב הרוח. בקבוצות ביקורות שנבדקו נמצא כי נסיינים שצרכו את התוסף באופן קבוע במשך מספר שבועות הפגינו רמת שביעות רצון גבוהה יותר מאשר נסיינים שלא נטלו את התוסף, ועל כן מדובר בתוסף מצוין שיכול לסייע לא רק לטובת איזון הגוף אלא גם איזון הנפש.

חיזוק המערכת החיסונית

לחיידקים המצויים בריכוז של מאות אלפי בתוסף יש השפעה ישירה על מערכת החיסון, וזאת בשל התוספת שאותה מקבלים בזכות החיידקים הטובים שנלחמים בחיידקים הרעים המצויים במערכת העיכול. לכן, אין זה מפתיע כי גם רופאים ממליצים ליטול את התוסף כאשר נוטלים אנטיביוטיקה או במצבים של חולי, מתוך מטרה לחזק את מערכת החיסון ובהתאם לכך להפחית את הסיכוי לחולי.

שמירה על בריאות הלב

החיידקים המצויים בתוך התוסף מפרקים את החומצות שנוצרות במעיים, ובהתאם לכך מונעות מהן להיווצר בתוך העורקים מה שגורם לעלייה בלחץ הדם אך גם משפיע באופן ישיר על הלב. על כן, נטילה של תוסף זה מהווה דרך מצוינת לשמור על בריאות הלב אך גם ליצור לחץ דם תקין, בייחוד בעבור מבוגרים שסובלים מלחץ דם גבוהה.

התמודדות טובה יותר עם שלשול

משלשלים? ובכן, דרך מצוינת להילחם ולתרום לבריאות המעיים יכולה להתבצע באמצעות נטילה קבועה של התוסף, וזאת בשל ריכוז החיידקים הגבוה אשר משפיע באופן ישיר על המעיים והקיבה ובהתאם לכך מאפשר להתמודד בצורה טובה יותר עם שלשול – הן לטובת עיכוב והן לטובת התמודדות עם נטילה של תרופות מרשם, כמו למשל במצב של שלשול כרוני.

לסיכום

לתוסף תזונה פרוביוטיקה יש יתרונות בריאותיים ונפשיים בולטים ומשמעותיים מאוד בעבור מבוגרים אך גם ילדים. רכישה של התוסף דרך חברה מקצועית המתמחה בתחום מהווה דרך מצוינת לתרום לבריאות, אולם לפני שמחליטים ליטול את התוסף נדרש להתייעץ עם הרופא המטפל לגבי המינון המדויק וכן לבצע בדיקות דם, כל זאת מתוך מטרה ליצור איזון שיגיע לידי ביטוי הן ביכולת להתמודד עם חולי אבל גם לטובת אורח חיים בריא ומאוזן המתבצע באמצעות נטילה של תוספים חשובים, כמו התוסף הזה.

המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, כדי לקבל את הטיפול המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.

נגישות