קונים ומשדרגים

הכי חם בעולם האופנה והלייף סטייל

5 טיפים לשדרוג המיטה שלכם

אין חולק על כך שלשינה יש חשיבות עצומה בחיינו והשלכות על הבריאות, הרווחה ומצב הרוח שלנו. אדם ישן לא פחות משליש מתקופת חייו, לכן חשוב מאוד להפוך את המיטה למקום המושלם עבורנו למנוחה לגב והטענה באנרגיות לקראת יום המחר. ישנן מספר דרכים לשכלל את המיטה ולהפוך אותה למושלמת עבורנו.

המיטה – מעוז ההגנה שלנו

בין אם אחרי יום עבודה מפרך, טיול אינטנסיבי או התרוצצויות עם הילדים, כל שאנחנו מחכים לו בסופו של יום מעייף הוא לצנוח על המיטה, לשחרר אנחת רווחה ולתת לגוף את המנוחה לה הוא חיכה כל היום. מיטה נוחה ומעוצבת עושה חשק לחזור אליה ובהחלט מקשה עלינו לקום ממנה כשעולה שחר של יום חדש או אחרי שינת צוהריים מפנקת במיוחד. שדרוג המיטה יכול להיות בפרטים הקטנים, כמו שכבה נוספת למזרן או כרית אידיאלית.

טופר- פטנט מבריק

הטופר פרץ לחיינו בשנים האחרונות ומיועד בעיקר לאלה שרכשו מזרן לא מכבר והוא, איך נאמר, לא מה שהיה. אפשרות אחרת היא שהמזרן שרכשתם פשוט קשה מדי, ולפעמים לוקח זמן עד שמגיע לרכות הרצויה. מזרן הוא דבר יקר ולעיתים אין צורך לרוץ מהר ולהחליף (בהחלט מומלץ להחליף בכל כמה שנים), ולכן הומצא הטופר. מדובר בשכבה נוספת למזרן, המעניקה לו רכות ונוחות בהתאם לרצונכם ולבריאות הגב שלכם. הטופר הוא מזרן דק מאוד, בעובי של בערך חמישה סנטימטרים בלבד, אך הופך את המזרון הקשה לרך בדיוק במידה הרצויה. הוא עשוי לטקס או ויסקו, והוא מיועד לריכוך מזרן קשה ואפילו לשדרוג מזרן ישן. טווח המחירים של טופר נע בין 300-1000 שקלים.

 

 

כרית אורתופדית

אנחנו יכולים להשקיע אלפי שקלים במיטה נחשבת ובמזרן יוקרתי, אך חשיבותה של הכרית עליה אנו מניחים את הראש יש השפעה מכרעת על איכות השינה שלנו, ברמה של 30 אחוזים. כרית אורתופדית עשויה למנוע כאבי גב, צוואר ושכמות. כרית העשויה מחומר ויסקו מומלצת במיוחד, שכן חומר הוויסקו סופח את חום הגוף ומתאים את עצמו למבנה הגוף. ביכולתו "לזכור" את משקל הראש והצוואר ומספק נוחות מקסימלית.

מיטה מתכווננת

מיטה מתכווננת עשויה להיות פתרון מבריק, עיצובית ובריאותית. גב המיטה יכול להתכוונן בהתאמה אישית ומציע תמיכה אורתופדית מלאה לאורך השינה שלכם. מיטות מתכווננות הן פופולריות אצל בני נוער ומבוגרים גם יחד, ורכישה של מיטה כזו עשויה לשים סוף לבעיות הגב שלכם. המיטה מתחברת לחשמל ובעזרת שלט תוכלו להתאים את גב המיטה לנוחיותכם ולהבטחת חווית שינה איכותית.

שמיכה איכותית

על מנת להגיע לנוחות מקסימלית, אין כמו שמיכה מפנקת שלא תרצו לצאת ממנה. בין אם אתם מחפשים שמיכת פוך לכל השנה ובין אם כרבולית דקה ונעימה, חשוב להתאים אותה לעונה ולדאוג שתשמור על נוחותכם אך גם על האסתטיקה של המיטה עצמה.

ארגז מצעים למיטה

בחירה במיטה זוגית עם ארגז מצעים מובנה היא בחירה מושכלת במיוחד, שכן ניתן ליהנות ממקום אחסון גדול שיכול לחסוך אחסון מצעים וכלי מיטה אחרים בארונות ובמגירות. בבחירת מיטה עם ארגז מצעים, חשוב לקחת בחשבון מספר פרמטרים כמו גודלו של הארגז, מנגנון פתיחה נוח ומיקום הארגז ביחס לרצפה.

לסיכום

אל תחסכו על עיצוב ושדרוג המיטה שלנו, שכן היא מקום המפלט עבורנו ומתוך כך, היא חייבת להיות מקום נוח ובטוח. הקדשת תשומת לב לפריטים שהוזכרו בכתבה, תוך תיעדוף הבריאות שלנו בראש סדר העדיפויות, תביא לנוחות מקסימלית וחוויית שינה ומנוחה אידיאלית.

נגישות